Hledáme mladého rapera!

3. 9. 2014

Hledáme mladého rapera/hip hop-tanečníka (či tanečnici) do 27 let z Plzeňského nebo Karlovarského kraje, který by měl chuť předvést svoje umění v pátek, 10. října v klubu mládeže v Münchbergu.

Před vystoupením se můžeš seznámit s německými rapery a tanečníky a podělit se s nimi o cenné zkušenosti z hudební nebo taneční branže a objevit německou scénu. Pokud tě tato nabídka zaujala, kontaktuj koordinátorku projektu KULTURJAM Kamilu Jůzlovou (juzlova@tandem.adam.cz), která Ti poskytne bližší informace.

 

Wir suchen jungen Rapper!

3. 9. 2014

Wir suchen eine/n jungen tschechische/n Rapper/in oder Hip Hopper/in bis 27 Jahre aus dem Kreis Karlsbad oder Pilsen, der/die Lust hätte, seine/ihre "Kunst" am Freitag, den 10.10. im JuZ Muenchberg vorzuführen.

Vor dem Auftritt kannst Du Dich mit den deutschen Künstlern treffen und so die deutsche Szene entdecken. Falls Du Interesse hast, wende Dich an Kamila Jůzlová (juzlova@tandem.adam.cz) aus dem Projekt KULTURJAM für weitere Informationen.

 

Ahoj.info interview Ahoj.info Interview Čeština Tschechisch Blog Blog Studium Studium Dobrovolnictví Freiwilliges Engagement News News Semináře Seminare Němčina Deutsch Kultura Kultur Cestování Reisen Stáže & práce Praktikum & Arbeit Stipendia Stipendien