Kontaktní seminář pro kulturní seskupení

15. 4. 2014

16.-18.května 2014 se v Plzni v Domě hudby koná kontaktní seminář k česko-německého projektu KULTURJAM. Mladí umělci z Plzeňského a Karlovarského kraje, kteří se pohybují na poli hudby, tance nebo folkloru, mají šanci zde potkat podobně zaměřené nadšence z Horních Franků a navázat tak dlouhodobou spolupráci.

Cílem semináře je zprostředkovat česko-německá „umělecká partnerství“ a umožnit tak mladým umělcům se v rámci projektu setkat na obou stranách hranice a připravit společné vystoupení.

Další informace o semináři najdete zde.

Hlásit se můžete naším on-line formulářem do 4.5. 2014, po uzávěrce Vám zašleme potvrzovací e-mail a podrobnější informace k celému průběhu semináře. Účast na semináři je kapacitně omezena.

Těšíme se na spolupráci!

Kontaktseminar für kulturelle Gruppierungen

15. 4. 2014

Das Projekt „KULTURJAM“ veranstaltet vom 16. bis zum 18. Mai 2014 in Pilsen ein Kontaktseminar, zu dem sich kulturelle Gruppierungen aus den Bereichen Musik, Tanz oder Folklore aus Oberfranken anmelden können, die Interesse am deutsch-tschechischen Jugendaustausch haben.

Weitere Informationen zu dieser Veranstaltung findest Du hier.

Melde dich bis spätestens 4.5.2014 mit dem Anmeldeformular beim Bezirksjugendring Oberfranken an. Nach dem Anmeldeschluss bekommst du eine Anmeldebestätigung und weitere Informationen zum Kontaktseminar.

Wir freuen uns auf dich!

 

 

 

Čeština Tschechisch Cestování Reisen Stáže & práce Praktikum & Arbeit Studium Studium Stipendia Stipendien Blog Blog Kultura Kultur Dobrovolnictví Freiwilliges Engagement News News Ahoj.info interview Ahoj.info Interview Semináře Seminare Němčina Deutsch