Výukové programy online

4. 10. 2012

V dnešní moderní době se může učit cizí jazyky úplně každý. Výhodou je, že nemusíš nikam chodit, vše je online a další výhodou je, že je vše většinou zdarma.

Například zde se můžeš zdokonalit v němčině. Dokonce si můžeš vybrat i svou jazykovou úroveň (např. A2, B2...) a celou výuku přizpůsobit svým současným jazykovým znalostem. K dispozici ti jsou videa, audia a praktická cvičení. Pokud teď nevíš, jakou úroveň máš, můžeš si na těchto stránkách udělat i online rozřazovací test:
http://www.dw.de/learn-german/s-2469

Další odkaz by se mohl líbit všem, kdo mají dobré znalosti v angličtině a chtějí se věnovat i jazyku německému. Je zde opět pestrá nabídka:
http://www.bbc.co.uk/languages/german/

Na stránkách Goethe-Institutu si můžeš vybrat texty podle témat, která tě zajímají. K jednotlivým textům pak najdeš různé úkoly - práce s textem, videa...
http://www.goethe.de/z/jetzt/deindex2.htm

Zde se musíš nejdříve zaregistrovat, ale stojí to za to. Po registraci si můžeš opět vybrat z bohaté nabídky.
http://www.deutschlern.net/

Další stránka, na které se musíš zaregistrovat. Nabídka je členěná podle společného evropského referenčního rámce jazyků (SERR). Můžeš si tedy snadno vybrat cvičení, která pasují ke tvé jazykové úrovni.
http://www.deutschakademie.de/online-deutschkurs/

Zkus také: https://www.studying-in-germany.org/learn-german/

 

Online Lernprogramme

4. 10. 2012

Sprachen lernt man nicht nur in der Schule – durch das Internet ist inzwischen ein Selbststudium möglich. Wir haben hier mal für dich die besten Links zum Tschechischlernen herausgefiltert.

http://www.goethe-verlag.com/book2/DE/DECS/DECS002.HTM
Hier sind die Vokabeln nach Themen geordnet, außerdem gibt es Lückentexte mit Lösungen. Muttersprachler lesen die Wörter beziehungsweise Sätze auch vor, auch langsamer. Zudem kannst du dir die Vokabeln als MP3 kostenlos downloaden. Um die Vollversion nutzen zu können, muss du dich aber anmelden.

http://call.tu-dresden.de/leonardo/tschechisch/sme/lernprogramme.htm

http://www.livemocha.com/lerne-tschechisch
Hier muss man sich kostenlos registrieren, bevor man loslegen kann

http://tschechischlernen.org/
Lerne Tschechisch kostenlos, online und ohne Anmeldung, auch mit Vokabeltrainer.

http://www.allysatis.org/ficheeleve/eleve.php?lang=73&langaff=9
Dies ist ein tschechischer Sprachkurs.

Probiere auch: https://www.studying-in-germany.org/learn-german/

Čeština Tschechisch Kultura Kultur Blog Blog Stáže & práce Praktikum & Arbeit Němčina Deutsch Cestování Reisen Studium Studium Dobrovolnictví Freiwilliges Engagement News News Ahoj.info interview Ahoj.info Interview Semináře Seminare Stipendia Stipendien